Cytat o nas

"Ludzka kreatywność jest największym zasobem"

Richard Florida

Euro Consultant Doradztwo Rachunkowo-Kadrowo-Finansowe

Biuro powstało z pasji do liczb, ekonomii i finansów. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych: nr 45034/2010 i 44630/2010. Prowadzimy  księgowość spółek zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku (Dz. U. Nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami). Przez ponad dziesięcioletni okres pracy zawodowej zdobyliśmy doświadczenie w branżach usługowej, handlowej i produkcyjnej.

 

biuro rachunkowe Piła

KLIENCI

Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych, doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, finansów, prawa gospodarczego oraz płac i kadr. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych i fundacji. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu i rozliczaniu grup producentów rolnych, gospodarstw rolnych oraz rozliczaniu projektów unijnych.

 

BEZPIECZEŃSTWO

W  trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań. Wszystkie czynności wykonywane w naszej firmie są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

 

KADRA

Mamy świadomość, że największym kapitałem każdego przedsięwzięcia są ludzie, dlatego na bieżąco wzbogacamy nasze doświadczenie o udział w szkoleniach tematycznych, oraz dokształcamy się na studiach podyplomowych i doktoranckich.

Ponadto, w trakcie długoletniej pracy zawodowej rozwinęliśmy stałą współpracę z wybitnymi specjalistami :

  • doradcą podatkowym,
  • biegłym rewidentem,
  • kancelarią prawną,
  • kancelarią notarialną,
  • konsultantem ds. BHP,
  • doradztwem z zakresu zarządzania produkcją,
  • brokerami ubezpieczeniowymi.

Skontaktuj się z nami

zadzwoń:

509 680 664

lub napisz:

info@euroconsultant.pila.pl